Для добровольців вдосконалять механізм надання статусу УБД

Для добровольців вдосконалять механізм надання статусу УБД

Укрінформ
Командувач ОС Сергій Наєв та міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час зустрічі у Краматорську домовились вдосконалити механізм надання статусу учасника бойових дій для добровольців.

Про це повідомляє прес-служба штабу ООС.

“Сторони приділили особливу увагу вдосконаленню вирішення механізму надання статусу Учасника бойових дій членам добровольчих батальйонів та більш ефективної медико-психологічної реабілітації учасників АТО та ООС”, - йдеться в повідомленні.

Зокрема, Наєв запропонував під час розгляду питання про надання УБД використовувати свідчення військовослужбовців про учасників добровольчих батальйонів, які не вступили до лав ЗС України чи інших військових формувань.

“Добровольці, ризикуючи власним життям і здоров'ям, боронили нашу країну, отже ми маємо усіляко їх підтримувати і сприяти у вирішенні даного питання”, - цитує Наєва прес-служба штабу.

Наєв та Фріз також домовились у подальшому приділяти посилену увагу медико-психологічній реабілітації учасників АТО та ООС, зокрема, завдяки збільшенню кількості медичних установ та організацій для надання необхідних послуг та оптимізації роботи вже задіяних. Планується також збільшити квоти у медустановах для реабілітації учасників бойових дій, повідомляють в штабі ООС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-