Rapid Trident-2019: наймасштабніші в Україні військові навчання готують сім країн

Rapid Trident-2019: наймасштабніші в Україні військові навчання готують сім країн

Фото
Укрінформ
Близько 50 військових експертів з семи країн взяли участь у плануванні українсько-американських командно-штабних навчань із залученням військ Rapid Trident — 2019.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

“Упродовж поточного тижня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного пройшла початкова конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ “Репід Трайдент-2019” (Rapid Trident-2019). Головною метою заходу було обговорення та планування базових засад та положень навчання”, - йдеться в повідомленні.

Планування військових навчань Rapid Trident-2019 / Фото: mil.gov.ua

У конференції взяли участь близько 50 представників з 7 країн світу, які братимуть участь у цьогорічних військових маневрах, а також представники НАТО та Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

Читайте також: У ВМС завершився другий етап підготовки екіпажів для катерів Island

Навчання планується провести у другій половині вересня цього року, зазначають в Міноборони.

Як відомо, Rapid Trident (“Стрімкий тризуб”) - це наймасштабніші в Україні спільні сухопутні навчання підрозділів Збройних сил України, Нацгвардії, Держприкордонслужби, інших військових формувань та військових підрозділів іноземних держав.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-