Порошенко підписав указ про емблему, символ і прапор Сил спецоперацій

Порошенко підписав указ про емблему, символ і прапор Сил спецоперацій

Відео
Укрінформ
Президент Петро Порошенко підписав указ щодо заснування емблеми, символа і прапора Сил спеціальних операцій та штандарта командувача ССО.

Про це він заявив під час виступу перед учасниками навчань на полігоні 142-го навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій Збройних сил України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Днями я підписав указ щодо заснування емблеми, символа і прапора Сил спеціальних операцій та штандарта командувача. І відтепер вашим девізом стануть слова київського князя Святослава Хороброго "Іду на ви", які ще більше тисячі років тому наводили жах на ворогів", - сказав Порошенко.

Він акцентував, що воїни-спецпризначенці завжди там, де найважче, де потрібні відвага і стійкість, швидкість і рішучий натиск.

За словами Президента, спецпризначенці були, є і будуть елітою Збройних сил України.

"Їхні обличчя завжди за кадром. Але увесь український народ знає, що воїни нового формату добре підготовлені, загартовані, екіпіровані, майстерно роблять свою роботу, на практиці реалізуючи власне ж кредо переваги якості над кількістю", - зазначив глава держави.

Після виступу Президент Петро Порошенко вручив прапор командувачу Сил спеціальних операцій Збройних сил України генерал-лейтенанту Ігорю Луньову.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-