Парубій: Героїзм українських воїнів на Донбасі зламав плани російського агресора

Парубій: Героїзм українських воїнів на Донбасі зламав плани російського агресора

Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій привітав воїнів та їхні родини з Днем Збройних сил України.

Про це повідомляє прес-служба парламенту.

"Героїзм українських воїнів у війні на Донбасі зламав плани російського агресора. І зараз, у ці хвилини, наше військо мужньо тримає щит Європи на сході України проти російської навали. Велика подяка та шана нашим лицарям, які вміло, відважно та жертовно захищають наші суверенні кордони та мирне життя українців! Бажаю нашим воїнам та їхнім родинам міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою. Повертайтеся живими, нехай кулі вас оминають", - наголосив Парубій.

Спікер назвав символічним те, що День Збройних сил України припадає на 6 грудня – день початку легендарної операції Армії УНР – Першого зимового походу 1919 – 1920 років. "У цьому героїчному рейді по тилах трьох ворожих армій, який тривав чотири місяці, нашому війську загрожувало цілковите знищення, але Армія УНР з честю виконала своє бойове завдання", - підкреслив Парубій.

Читайте також: Порошенко привітав українських воїнів із Днем ЗСУ

Він зауважив, що Збройні сили України є "спадкоємцями подвигу перших українських військових формувань новітнього часу: Українських січових стрільців, армій УНР та ЗУНР, героїв Холодного Яру та сотень і тисяч інших повстанських формувань. Сучасні Збройні сили України – це і спадкоємці героїв Карпатської Січі – Збройних сил незалежної Карпатської України, а також мужніх воїнів Української Повстанської Армії".

"Сучасне українське військо творилося зусиллями відданих синів України, справжніх патріотів, які приводили вчорашні радянські військові підрозділи до складення Присяги на вірність народу України, часто ризикуючи не лише подальшою військовою кар’єрою, а навіть і життям", - заявив Парубій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-