Наєв — жителям Донбасу: Не розповсюджуйте фейки та плітки

Наєв — жителям Донбасу: Не розповсюджуйте фейки та плітки

Укрінформ
На Донеччині і Луганщині, згідно з указом Президента вводиться правовий режим воєнного стану, який майже не вплине на життя цивільного населення.

Про це йдеться у зверненні командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва до жителів Донецької та Луганської областей.

"Більшість заходів, які будуть реалізовані в рамках воєнного стану, стосуються військових частин Збройних сил України та інших складових сектору безпеки і оборони, які включені до складу Об'єднаних сил. У штатному режимі працюють і працюватимуть підприємства та установи, школи, дитсадки, лікарні, об'єкти соціальної сфери, КПВВ тощо. Також залишається без змін порядок перетину блокпостів. Звертаючись до кожного жителя Донеччини і Луганщини, хотів би сказати: ситуація в районі проведення ООС повністю контрольована. Зберігайте спокій. Не збирайте й не розповсюджуйте фейки та плітки, довіряйте лише офіційним джерелам інформації", - йдеться у зверненні.

Читайте також: Підрозділи сил ООС приведені у повну бойову готовність

Наєв зауважив, що Об'єднані сили продовжать здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та правового режиму воєнного стану через відповідні органи військового управління та органи державної влади на місцях і органи місцевого самоврядування. Про будь-які зміни щодо заходів правового режиму воєнного стану буде повідомлено додатково.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-