На окупованому Донбасі мешканців лікують випускники з дипломом “ДНР”

На окупованому Донбасі мешканців лікують випускники з дипломом “ДНР”

1158
Ukrinform
Ряд підприємств Донецької і Луганської областей закриваються, а медичну допомогу місцевим жителям надають випускники Донецького медвишу з дипломом «ДНР».

Про це на сторінці Facebook повідомляє народний депутат України, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«ПрАО «Донецьксталь-металургійний завод», філія «Металургійний комплекс», який функціонує в «ДНР» як філія №1 «ЗАО Внешторгсервис», зупинив виробництво. Обидві доменні печі зупинено на невизначений термін, менеджментом «ЗАО Внешторгсервис» заплановано скорочення персоналу на 600 осіб до кінця року (всього працює 4500 працівників)», - повідомляє депутат.

За його інформацією, в даний час Єнакієвський металургійний завод (Донецька обл.) працює на 20-30% від потужностей підприємства, а основна частина виробленої продукції вивозиться в РФ.

Читайте також: Путін наказав розмістити спецназ у монастирях УПЦ МП — Тимчук

У Луганській області ПАТ «Стахановський вагонобудівний завод» (с. Кадіївка), за інформацією Тимчука, заборговувало зарплату співробітникам у розмірі 90 млн крб. (близько 38 млн грн - ред.). Ситуація пов'язана з неможливістю поставок підприємством вагонів у РФ через відсутність російського сертифікату відповідності. Серед працівників посилюються протестні настрої і розглядаться питання проведення страйків.

Крім того, ватажки «ДНР» планують найближчим часом зачати демонтаж шахти «2-біс» (м. Горлівка) на металобрухт, що призведе до відключення насосів, які відкачують воду з шахти. Це у свою чергу може викликати просідання грунту і руйнування русла каналу Сіверський Донець-Донбас.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-