ОБСЄ хоче отримати від Києва докази шпигунства росіян — Хуг

ОБСЄ хоче отримати від Києва докази шпигунства росіян — Хуг

Укрінформ
СММ ОБСЄ в Україні дотримується суворих правил щодо професійної діяльності, тому готове ретельно дослідити всі звинувачення у шпигунстві, зокрема, на адресу російського персоналу.

На цьому в інтерв’ю для Укрінформу наголосив заступник Голови СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг.

«Ми, безумовно, дуже серйозно сприймаємо будь-які звинувачення на адресу нашого персоналу. В ОБСЄ є суворі правила щодо розслідування та поводження з будь-якими такими звинуваченнями. Якщо є бодай якісь докази або навіть ознаки такого роду службового зловживання з боку нашого персоналу, якими володіє приймаюча країна, вона має поділитися цією інформацією з нами, і ми розглянемо цю справу. Але такого не траплялося раніше», - зауважив Хуг.

Він повідомив, що за кількістю офіцерів участь росіян в СММ ОБСЄ є доволі обмеженою. В місії нараховується 39 російських представників за загальної чисельності персоналу у 720 співробітників.

«Британський та американський контингенти складаються зі 150 фахівців. На громадян Європейського Союзу припадає більше 50 відсотків у складі наших спостерігачів. ... Щодня ми проводимо близько 90 патрулювань. Тому навряд чи можливо мати хоча б одного російського спостерігача у всіх цих патрулях», - наголосив представник ОБСЄ.

Він окремо наголосив, що будь-хто, хто порушує правила ОБСЄ та припускається неналежної поведінки, має бути притягнутий до відповідальності.

Читайте також: Олександр Хуг, заступник глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

«Будь-хто, хто не відповідає тому, що ми вважаємо належною поведінкою, повинен бути притягнутий до відповідальності. Разом з цим, ми робитимемо це не на основі підозри або на підставі національного паспорта. Ми зробимо все, щоб бути впевненими, - всі більше ніж 1200 наших робітників дотримуються найвищих стандартів у власній поведінці», - додав Хуг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-