Україна розгортає охорону на морському кордоні від Ізмаїла до Маріуполя

Україна розгортає охорону на морському кордоні від Ізмаїла до Маріуполя

Укрінформ
Нове Регіональне управління морської охорони, яке до кінця року має повноцінно запрацювати, візьме під охорону весь морський кордон від Ізмаїла до Маріуполя.

Про це сказав голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал у Краматорську під час заходів в Донецько-Луганському регіональному управлінні ДПСУ.

"До кінця року буде розгорнуто нове Регіональне управління морської охорони, яке візьме під охорону весь морський кордон від Ізмаїла до Маріуполя, корабельно-катерний склад поповнюємо новими катерами", - зазначив Цигикал.

За його словами, в умовах російської агресії, терористичних загроз та міграційної кризи прикордонники вживають додаткові заходи щодо посилення контролю за в’їздом в Україну.

Крім того, він наголосив, що для прикриття території України від вторгнення з моря нарощується морська компонента.

Читайте також: Цигикал пов’язує останні заяви Лукашенка з “великим траншем із РФ”

Цигикал нагадав, що у Держприкордонслужбі створено підрозділи оперативного реагування «Дозор», у тому числі й для проведення спеціальних дій на воді, система бойових резервів з потужним озброєнням та бронетехнікою, які спроможні у найкоротші терміни прикрити загрозливі напрямки, а для посилення авіаційної складової у найближчі два роки для прикордонної служби будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти французької компанії «Airbus».

Як повідомлялося, в травні цього року Держприкордонслужба України розпочала комплексне реформування морської охорони, в рамках якого було створено Регіональне управління морської охорони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-