Окупанти ОРЛО тримали в “подвалах” людей з дітьми - правозахисники

Окупанти ОРЛО тримали в “подвалах” людей з дітьми - правозахисники

Укрінформ
Окупанти тримали під вартою у незаконній "в'язниці" в приміщенні Луганської ОДА неповнолітніх, а також затримували людей разом із маленькими дітьми.

Про це йдеться в спогадах постраждалих, опублікованих в аналітичному звіті "За гратами будинку "уряду ЛНР", що є у розпорядженні Укрінформу.

"Один із опитаних чоловіків розповідає, що разом із ним тримали неповнолітнього хлопця: "Одного разу нам закинули хлопця Вову з кварталу Волкова. На вигляд - дитина дитиною,13, максимум 14 років", - йдеться у звіті.

Як зазначається, хлопця затримали за заставку на ноутбуці із "Правим сектором".

Читайте також: У Києві презентують фільм про звільнених бранців ОРЛО

Як зазначають автори аналітичного звіту, опитаних затримували озброєні представники ОРЛО за проукраїнську позицію або підозру в проукраїнській позиції, за підтримку українських військових або за підозру в такій підтримці.

"Респондентів від декількох днів до декількох місяців утримували в приміщеннях, не пристосованих для коротко- чи довгострокового перебування людей. Понад половину опитаних осіб затримали в липні 2014 року. Останні свідчення про перебування в підвалі ЛОДА задокументовані з лютого 2015 року", - йдеться у звіті.

У межах дослідження правозахисники провели 19 інтерв'ю з чоловіками та жінками, які утримувались у підвалі будинку так званого уряду "ЛНР" із червня 2014 року.

Звіт підготувала ГО "Східноукраїнський центр громадських ініціатив".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-