Джапарова розповіла, як Україна протистоїть маніпуляціям окупантів на Донбасі

Джапарова розповіла, як Україна протистоїть маніпуляціям окупантів на Донбасі

Укрінформ
Прагненню підпорядкованої Російській Федерації окупаційної влади на захопленій території українського Донбасу сформувати там нову ідентичність населення - так званих громадян "ЛНР" та "ДНР" Україна протиставляє інші цінності, які базуються не на маніпуляціях, а на захисті інтересів українських громадян, які живуть на непідконтрольних територіях.

Про це поінформувала в Херсоні у розмові з кореспондентом Укрінформу перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, яка у п'ятницю взяла участь у зустрічі з професорсько-викладацьким складом та студентами закладів вищої освіти міста, присвяченій питанню інформаційної агресії РФ проти України.

"Вони пробують це зробити (створити на окупованій частині українського Донбасу нову ідентичність населення - ред.), але питання не в тому, наскільки це буде ефективно. Тут момент такий: а що ми робимо для того, щоб цього не допустити? І для цього, наприклад, приймається стратегія Кабміном, стратегія інформаційної реінтеграції Донбасу, яка пропагує абсолютно інші речі, інші цінності, які базуються на правді, а не на маніпуляції, на захисті громадян України, які живуть на окупованих територіях. І я б хотіла, щоб наші громадяни, які живуть по той бік лінії розмежування, це почули, і відчували, що Україна намагається захищати їх інтереси", - розповіла Джапарова.

Читайте також: Джапарова розповіла, як боротися з російською "п'ятою колоною"

Як вона зазначила, робота щодо захисту інтересів жителів окупованих територій Луганської і Донецької областей здійснюється Україною постійно. "Так, іноді це виходить недолуго, іноді бувають помилки. Але це тому, що ця країна ще молода. І ця країна сьогодні проживає найважчі часи своєї історії", - наголосила перший заступник міністра.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-