Кожне обірване війною життя залишає шрам на серці України - Порошенко

Кожне обірване війною життя залишає шрам на серці України - Порошенко

Відео
Укрінформ
Завдяки нашим Героям-захисникам, які вже ніколи не повернуться додому, Україна зупинила російську агресію і  зберегла свою незалежність.

Про це написав у Facebook Президент Петро Порошенко.

"Кожне обірване війною життя нашого захисника залишає шрам на серці України, на серці всього народу, на серці кожного з нас. Кожне обірване життя – це злочин російського агресора, за який він неодмінно понесе покарання. Ця війна – наш спільний біль, про який неможливо забути ні на мить", - написав Порошенко.

Він розповів, що побратими, волонтери, пошуковці та батьки загиблих хлопців створили відео у пам'ять про наших Героїв-захисників, які вже ніколи не повернуться додому, до своїх рідних, до мирного життя. 

"Завдяки їм Україна зупинила навалу однієї з найбільших армій світу, зберегла свою незалежність. Герої не вмирають...", - акцентував глава держави.

Читайте також: Сьогодні - четверта річниця Іловайської трагедії

29 серпня, у день четвертої річниці Іловайської трагедії вшановують воїнів, полеглих в російсько-українській війні за цілісність та суверенітет України. 

Упродовж чотирьох останніх років тривають дискусії та ведеться слідство щодо Іловайської трагедії. Дані про втрати різняться й по сьогодні. 14 серпня цього року свої висновки оприлюднила і Генпрокуратура: 366 українських воїнів загинуло, 429 - отримали поранення різного ступеню тяжкості, 300 - потрапили у полон. Вцілілі учасники тих пекельно-серпневих подій називають ще більшу кількість загиблих. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-