Львів’яни передали на Луганщину книгу спогадів про оборону аеропорту

Львів’яни передали на Луганщину книгу спогадів про оборону аеропорту

Укрінформ
Презентація книги спогадів «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» відбулася в Сєвєродонецьку 23 серпня. Цю книгу отримають 600 бібліотек Луганщини.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – це книга фактичних згадок про події чотирирічної давнини, які тривали 149 днів. Вона є результатом першої в Україні спроби проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців. У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013-2014 років)», - йдеться в повідомленні.

Участь у презентації взяли керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, учасники та очевидці подій, сім’ї загиблих, військові, волонтери, медики.

Читайте також: Порошенко приєднався до заповнення фінального розділу "Книги Миру"

За словами Гарбуза, це видання мають отримати 600 бібліотек Луганщини.

Як повідомлялося, 30 червня книгу спогадів учасників та очевидців оборони Луганського аеропорту «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» презентували у Львові.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-