На окуповані території мовитимуть ще дві українські радіостанції

На окуповані території мовитимуть ще дві українські радіостанції

Укрінформ
Відсьогодні з радіотелевізійної вежі, розташованої у Новоайдарському районі, мовлять ще дві українські радіостанції – «Голос Донбасу» (88,0 МГц) та «Радіо Можливість» (102,3 МГц).

Про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

«Раніше їх сигнал досягав тільки міста Щастя та охоплював територію приблизно у п’ять кілометрів, Наразі радіус мовлення двох радіостанцій розширено до 40-50 кілометрів. Особливо приємно, що це відбулося напередодні Дня Незалежності України», - цитує прес-служба коментар директора Департаменту масових комунікацій Луганської обласної держадміністрації Олександра Костенка.

Таким чином, сигнал цих радіостанцій досягатиме і населених пунктів, розташованих на тимчасово окупованій території Луганщини. Крім того, жителі Новоайдарського та Станично-Луганського районів слухатимуть вже сім україномовних радіостанцій.

Загалом з вежі в Новоайдарському районі на територію Луганщини здійснюють мовлення 14 українських телеканалів у цифровому форматі, один аналоговий та сім радіостанцій.

Читайте також: Нацрада оштрафувала маріупольського провайдера за трансляцію ПутінТБ

Відкриття об’єкту в Новоайдарському районі відбулося рівно рік тому, 22 серпня 2017 року. В урочистостях узяв участь Президент України Петро Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-