Держава збільшила фінансування організацій, які допомагають потерпілим на Сході

Держава збільшила фінансування організацій, які допомагають потерпілим на Сході

Дослідження
1324
Укрінформ
У 2018 році збільшився відсоток державного фінансування громадських організацій та ініціатив, що надають допомогу потерпілим внаслідок конфлікту на сході України.

Про це йдеться у результатах дослідження "Оцінка рівня організаційного розвитку ГО та ініціатив, які надають підтримку населення, постраждалому внаслідок конфлікту на сході України" від "Громадського холдингу "Група впливу".

"Якщо подивитись на джерела фінансування організацій, бачимо, що 2018 року трохи зменшився відсоток грантів від міжнародних та українських організацій і збільшився відсоток державного фінансування (проти результатами аналогічно дослідження у 2016 році - ред.)", - йдеться у звіті.

Так, у 2018 році 11% респондентів як джерело фінансування організації вказали виплати з державного та місцевого бюджетів - проти 4,3% респондентів, які так відповіли у 2016 році.

Найбільше коштів ГО та ініціативи отримують у вигляді грантів від міжнародних організацій (49,3%) та у вигляді пожертв громадян (13,3%).

"В організацій є розуміння того, що місцеві джерела важливі для забезпечення фінансової стійкості",- зазначили розробники звіту дослідження.

Як зазначила в ході презентації результатів дослідження виконавча директорка ГО "Громадський холдинг "Група впливу" Тетяна Дурнєва, отримані результати надають розуміння змін та тенденцій в середовищі НДО, які надають підтримку громадянам і працюють з подоланням наслідків війни.

Читайте також: На Донеччині за добу піротехніки знешкодили понад 250 вибухонебезпечних предметів

Онлайн-опитування організацій було проведено у березні-квітні 2018 року. В ньому взяли участь представники 90 організацій та ініціатив з усієї України.

Анкета для керівників організацій включала питання, пов'язані з внутрішнім потенціалом організацій, фінансовою життєздатністю, медіа-активністю, партнерствами і наявними потребами у навчанні та іншій підтримці.

У звіті наведено порівняння результатів оцінювання 2016 та 2018 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-