Україна планує наступного року збільшити масштаби Sea Breeze - 08.08.2018 20:52 — Новини Укрінформ
Україна планує наступного року збільшити масштаби Sea Breeze

Україна планує наступного року збільшити масштаби Sea Breeze

Відео
905
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко вважає, що завдяки військовим навчанням «Сі Бриз-2018» був зроблений великий крок вперед щодо підвищення рівня взаємодії та координації ВМС України і військових сил країн-союзників.

Про це він написав у Facebook.

«Оцінка менторів з 8 країн-членів Альянсу чітка та однозначна - завдяки навчанням був зроблений великий крок вперед щодо підвищення рівня взаємодії та координації ВМС України та військових сил країн-союзників. І військові навчання «Сі Бриз-2018» - це не лише підвищення такої взаємосумісності, а й нарощування рівня морської та польової виучки та злагодження багатонаціональних підрозділів», - йдеться у повідомленні.

Глава держави також додав, що «співпраця засвідчує єдність і готовність разом захистити мир і спільні цінності».

Читайте також: На Sea Breeze випробували нові українські системи з виявлення субмарин

«У планах же наступного року - збільшити контингент військових-учасників навчань, особливо військово-морських сил, та розширити райони проведення навчань «Сі Бриз-2019», - зазначив Президент.

Як повідомляв Укрінформ, з 9 по 21 липня проходили українсько-американські навчання «Сі Бриз-2018». Метою навчання, до якого долучилися представники збройних сил 19 країн, стало планування та проведення багатонаціональної морської операції з безпеки в кризовому регіоні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>