У липні бойовики до 40 разів зупиняли місію ОБСЄ при в’їзді на окуповані території

У липні бойовики до 40 разів зупиняли місію ОБСЄ при в’їзді на окуповані території

671
Укрінформ
Протягом липня зафіксовано приблизно 40 випадків обмеження свободи пересування спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у південній частині тимчасово окупованих районів Донецької області.

Про це повідомляється на сторінці СММ ОБСЄ у Facebook.

“Протягом минулого місяця нашу свободу пересування обмежували приблизно 40 разів у південній частині непідконтрольних урядові районів Донецької області”, - йдеться у повідомленні.

Як наголосили у місії, щоразу незаконні збройні формування порушували Мінські угоди і не давали спостерігачам СММ можливості виконувати свою роботу зі встановлення фактів та сприяння нормалізації ситуації в області.

У СММ також повідомили, що у п’ятницю, 3 серпня, спостерігачів ОБСЄ знову зупинили на в'їзді до тимчасово окупованого Новоазовська.

Читайте також: Хуга просять забезпечити присутність ОБСЄ біля газорозподільчої станції у сірій зоні

“Поки патруль місії утримували на блокпості більше трьох годин, спостерігачі бачили, як інші цивільні особи безперешкодно його перетинали. Такі перешкоди нашому пересуванню трапляються часто, адже сторони знають, що якщо СMM щось зафіксує, то публічно повідомить про це”, - наголошують спостерігачі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-