Бойовики знову обстріляли Донецьку фільтрувальну

Бойовики знову обстріляли Донецьку фільтрувальну

Укрінформ
Бойовики знову обстріляли Донецьку фільтрувальну станцію, виявлено розірвані снаряди біля адмінкорпусу і гаража, а також пошкоджено засклені поверхні на прохідній.

Про це в понеділок повідомили в комунальному підприємстві «Компанія «Вода Донбасу», одним з об'єктів якої є Донецька фільтрувальна станція (ДФС).

«3 і 4 червня вночі Донецька фільтрувальна станція знаходилася в зоні активних бойових дій. О 6.30 під час огляду території виявлено розірвані снаряди біля будинку адміністративно-побутового корпусу і гаража, а також пошкодження заскленої поверхні на прохідній», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Бойовики обстріляли ремонтників Донецької фільтрувальної

Зазначається, що з минулого тижня через загострення обстановки в районі Донецької фільтрувальної станції і неможливість забезпечити доставку змінного персоналу 31 травня і 1 червня співробітники змушені були залишатися на ДФС дві доби.

«У таких умовах забезпечувати роботу Донецької фільтрувальної станції вкрай складно. Якщо ситуація не зміниться, фільтрувальну станцію буде зупинено», - заявили в компанії «Вода Донбасу».

Як повідомлялося, бойовики 1 червня обстріляли Донецьку фільтрувальну. А 3 червня обстріляли робочі бригади, які намагалися відновити роботу станції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-