Факти дезертирства в 51-ій ОМБр не підтвердились - військова прокуратура

Факти дезертирства в 51-ій ОМБр не підтвердились - військова прокуратура

1447
Ukrinform
Розслідування військової прокуратури Луцького гарнізону не підтвердило факт дезертирства бійців 51-ї окремої механізованої бригади.

Про це інформує прес-служба Генпрокуратури.

"Військовою прокуратурою Луцького гарнізону розслідувалось кримінальне провадження відносно 438 військовослужбовців колишньої 51 окремої механізованої бригади щодо можливого самовільного залишення ними військової частини. У ході проведення численних слідчих дій факт вчинення вказаними особами даного кримінального правопорушення не підтвердився", - йдеться у повідомленні.

Тому 25 травня прокуратура закрила дану кримінальну справу, зазначили у відомстві.

У ГПУ нагадали, що кримінальна справа була порушена за повідомленнями командування військової частини.

Читайте також: Солдата-дезертира із зони бойових дій засудили до 3 років позбавлення волі

Під час досудового розслідування прокурори встановили, що ряд військовослужбовців, враховуючи складну морально-психологічну обстановку після повернення з фронту, вибували за межі військової частини з дозволу безпосередніх молодших командирів, але без документального оформлення відпусток. Бійці самостійно звертались та проходили лікування в закладах охорони здоров’я, про що відомості у військовій частині були відсутні, та згодом були визнані не придатними до військової служби.

Також правоохоронці з'ясували, що деяких військовослужбовців помилково подали як таких, що самовільно залишали частину.

У підсумку, на даний час військовою прокуратурою Луцького гарнізону в рамках окремого кримінального провадження досліджуються обставини щодо можливої недбалості в діях командування колишньої 51-ї ОМБр стосовно ведення обліку наявності та руху особового складу бригади. Саме їх дії призвели до кримінального переслідування ряду військовослужбовців, вважають у відомстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-