В окупованому Донецьку запрацював Vodafone – місцеві жителі

В окупованому Донецьку запрацював Vodafone – місцеві жителі

7214
Ukrinform
В окупованому Донецьку жителі заявляють про те, що у них запрацював оператор Vodafone і з'явився мобільний зв'язок з Україною, який зник 11 січня у результаті пошкодження магістрального кабелю.

Про це жителі Донецька та деяких районів Макіївки стали повідомляти ввечері 27 квітня в соціальних мережах. Зокрема, у Facebook, в групі «Взаємовиручка у Донецьку», користувачі стали писати, обговорювати і ділитися радісною новиною про відновлення мобільного зв'язку з Україною.

«У мене у Ворошиловському районі з'явився зв'язок, з'явився Водафон, я навіть додзвонилася!!!»; «Водафон працює з 11 вечора на Київському проспекті, ура!»; «У мене смс прийшли, дзвонити грошей немає»; «У мене з'явився, вже дзвонила в Харків!!!!ураааааааа!!!!!», - пишуть користувачі мережі.

Багато хто пов'язує цей факт із майбутніми першотравневими святами і сподівається, що з відновленням мобільного зв'язку з Україною покращиться і в цілому ситуація з перемир'ям. «Площа Леніна, ловить! І Ленінський район – є. А може це подарунок на травневі свята?)))», ; «Давай зараз всі на площу святкувати!) Напевно, завтра скасують комендантську годину у зв'язку з таким святом)»; «Може, це називається...процес пішов.."? Завтра зрозуміємо»; «Будемо сподіватися, що завтра всі будемо на зв'язку..Миру всім і спокійної ночі!»; «Всі радіють! Зв'язок є!!! Ура!!! Хлопці, ми ніби в космос когось відправили!)))», - пишуть люди в Facebook з окупованих Донецька і Макіївки.

Як повідомляв Укрінформ, 11 січня 2018 року були пошкоджені магістральні кабелі, із-за чого на тимчасово неконтрольованої і на підконтрольній Україні частині Донбасу зник зв'язок Vodafone Україна. Згодом мобільний оператор отримав дозвіл від Донецької обладміністрації, місії ОБСЄ і СЦКК на ремонт пошкоджених ліній зв'язку.

Читайте також: У "ЛНР" знову відсутній мобільний зв'язок Vodafone

19 січня мобільний оператор Vodafone Україна заявив про завершення ремонтних робіт з відновлення зв'язку у Донецькій і Луганській областях. У той же час у компанії стверджували, що зв'язок в ОРДО відсутній з невідомих причин.

22 січня так зване «міністерство зв'язку «ДНР» попросило компанію Vodafone допомогти відновити мобільний зв'язок на їх території. У «ДНР» пояснили, що нібито «фахівці, що залишилися, не в змозі вирішувати складні комутаційні завдання».

У компанії Vodafone найбільш імовірною причиною відсутності зв'язку на окупованій частині Донецької області називали відсутність електроживлення. І мобільний зв'язок залишався не відновленим.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>