Тиха субота на фронті: зустріч з бійцями батальйону ім. Кульчицького

Тиха субота на фронті: зустріч з бійцями батальйону ім. Кульчицького

Блоги
Укрінформ
Зустріч військового капелана Миколи Мединського з бійцями батальйону ім. Кульчицького напередодні Великодня.

Церковна наука називає цей день Тиха Велика Страсна Субота.

Ось, що про цей день каже отець Мединський:

“Тиха! Велика! Страсна субота! Час коли Спаситель сходить до шеолу, місця забуття, щоб звільнити душі святих праведників.

Тут по особливому проявляється велич Божого Сина, що ще вчора смиренно приносить себе у жертву людській злобі та амбіціям юдеїв щоб дарувати життя всьому людству.

Сьогодні у Божественній величі опускається до пекла щоб вивільнити праведні душі, що були там замкнуті прабатьківським первородним гріхом.

А вже завтра Воскресне у силі Божої Правди, зруйнувавши владу диявола дарує світові життя.

Подія близька і надзвичайно зрозуміла для Українського воїна, що наслідуючи у любові Христа Спасителя, приносить себе у відкупительну жертву заради свого народу, щоб обмити гріх байдужості та манкуртства цілих поколінь.

Керуючись поривом серця у дусі любові до своєї нації, приходить у це місце де здавалося вже навіки запанував московитський дух руйнації та запустіння.

Силою Віри та незламного Духу Боротьби за Правду, руйнує владу підлого диявола, що через облудливі тенета "рузькаго міра" намагався опанувати свідомість українського суспільства. І як наслідок воскресає у Силі Божої Правди, на знесиленій, кров'ю омитій Донбаській землі незламний козацький Дух Свободи.

Воскресіння Хреста – Воскресіння українського Духу”

 
Микола Мединський

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-