Жителі Донбасу втікають від "мобілізації" окупантів – МОУ

Жителі Донбасу втікають від "мобілізації" окупантів – МОУ

1316
Ukrinform
Російське окупаційне командування продовжує формування мобілізаційного резерву для комплектування особовим складом частин і з’єднань т.зв. 1 та 2 АК російсько-окупаційних військ за рахунок населення тимчасово окупованих територій сходу України.

Про це розповів на брифінгу речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"З 28 березня на базі ряду частин і з’єднань російських окупаційних військ розпочато черговий етап підготовки т.зв. «резервістів». Водночас серед населення тимчасово окупованих територій суттєво підвищився рівень негативного ставлення до проведення окупантами будь-яких заходів, пов’язаних з т.зв. «мобілізацією». Спостерігається масове ухилення населення від участі у мобілізаційних заходах, які організовуються окупаційною адміністрацією РФ", - сказав речник.

Читайте також: Турчинов про окупацію Криму: Там не було кому виконувати накази

За даними розвідки, місцеві мешканці, які підлягають т.зв. «мобілізації», намагаються уникнути участі у цих зборах, у т.ч. шляхом виїзду за межі тимчасово окупованої території, звільнення з роботи і зміни місця проживання без реєстрації за новою адресою, надання до т.зв. «військоматів» довідок про хворобу тощо.

У зв’язку з цим російським окупаційним командуванням передбачені превентивні заходи щодо недопущення самовільного залишення місць проведення зборів їх учасниками, у т.ч. здійснюється посилене патрулювання місць перебування т.зв. «резервістів» бойовиками підрозділів окупаційних військ та співробітниками т.зв. «республіканських міністерств державної безпеки», зазначив Гуцуляк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>