Бойовики знову обстріляли автобус зі співробітниками Донецької фільтрувальної станції

Бойовики знову обстріляли автобус зі співробітниками Донецької фільтрувальної станції

892
Укрінформ
Автобус зі співробітниками, а також вантажний автомобіль КамАЗ, який доставляв знезаражувальні реагенти на Донецьку фільтрувальну станцію, потрапили під обстріл бойовиків.

Про це у вівторок повідомили в комунальному підприємстві "Компанія "Вода Донбасу".

"Сьогодні автомобіль КамАЗ доставив гіпохлорит натрію. Дорогою з ДФС автомобіль потрапив під обстріл. На щастя, ніхто із співробітників не постраждав. О 14.05. під обстріл потрапили "вахтовики" і автобус, що вивозили змінний персонал з ДФС. В автобусі вибиті вікна, співробітники не постраждали", - йдеться у повідомленні.

У КП "Вода Донбасу" пояснили, що на Донецьку фільтрувальну станцію (ДФС) здійснюється доставка знезаражувальних реагентів - рідкого хлору і гіпохлориту натрію для забезпечення технологічного процесу очищення питної води.

З Донецької фільтрувальної станції питна вода подається в Авдіївку, частково Донецьк і Ясинувату, в селище Червоний Партизан, села Крута Балка і Верхнєторецьке.

Читайте також: Автобус із співробітниками Донецької фільтрувальної потрапив під обстріл

Як повідомляв Укрінформ, 7 березня вантажний автомобіль ЗІЛ-130 компанії "Вода Донбасу", яким доставлялися 300 літрів бензину на Донецьку фільтрувальну станцію, потрапив під обстріл бойовиків. А 12 березня потрапив під обстріл автомобіль ГАЗ-53 (вахтовики), який перевозив змінний персонал на Донецьку фільтрувальну станцію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-