СЦКК: Авто з ремонтниками фільтрувальної станції обстріляли військові РФ

СЦКК: Авто з ремонтниками фільтрувальної станції обстріляли військові РФ

935
Укрінформ
Українська сторона СЦКК поінформувала представників СММ ОБСЄ про порушення бойовиками військових формувань РФ режиму припинення вогню та про їхню причетність до обстрілу авто зі змінним персоналом до Донецької фільтрувальної станції.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Обстріл автомобіля співробітників ДФС – провокація бойовиків військових формувань РФ... Це ж підтверджує трасологічна оцінка місцевості порушення режиму припинення вогню. Відповідно до її висновків, обстріл автомобіля з боку ЗС України є абсолютно неможливим", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що як і інші критичні об’єкти цивільної інфраструктури Донбасу, ДФС знаходяться під особливою увагою Збройних Сил України.

"Головне завдання – недопущення тут будь-яких порушень режиму припинення вогню, навіть коли ЗС України змушені відкривати вогонь у відповідь. Всі ці об’єкти мають постійні гарантії безпеки з боку ЗС України, у той час як, з боку військових формувань РФ такі гарантії систематично порушуються, що свідчить, про їхню абсолютну незацікавленість у забезпеченні екологічної безпеки регіону та у відновленні цивільної інфраструктури Донбасу", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Бойовики на Донбасі використовують перемир’я для зосередження озброєння

Як повідомляв Укрінформ, автобус, що перевозив співробітників Донецької фільтрувальної станції, вранці в понеділок потрапив під обстріл. Відзначається, що люди не постраждали, але в результаті обстрілу пробито радіатор автомобіля.

7 березня вантажний автомобіль ЗІЛ-130, котрий привіз бензин на Донецьку фільтрувальну станцію, потрапив під обстріл бойовиків.

А 11 березня вночі в зоні обстрілу опинилася насосна станція першого підйому Південнодонбаського водопроводу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-