До підписання

До підписання "Мінська" на Донбасі загинули майже 500 російських солдатів - ІС

1112
Укрінформ
Кількість безповоротних і санітарних втрат особового складу ЗС РФ станом на 6:00 7 вересня 2014 року становила близько 500 кадрових російських військовослужбовців: 103 вбитих і 378 поранених.

Про це повідомляє група "Інформаційний Спротив" із посиланням на документ, який знаходився в одного з високопоставлених офіцерів РФ на Донбасі і який опинився у розпорядженні "ІС".

"Відсутність елементарної штабної культури губить не лише полковників із складу окупаційних корпусів російських військ на Донбасі, які дуже зловживають алкоголем. "Розкидатися" документами про російське вторгнення в Україну можуть і загалом дисципліновані офіцери з вищих органів управління, які періодично приїжджають з перевірками на окуповані території і курирують свої напрями російсько-української війни. Завдяки одному з таких "командировочних" з високих штабів ЗС РФ у розпорядженні групи "Інформаційний Спротив" виявився черговий носій інформації, вміст якого вже передано у відповідні структури", - йдеться в повідомленні.

Одному з документів в "ІС" все-таки вирішили дати публічний хід: це списки безповоротних і санітарних втрат особового складу ЗС РФ станом на 6 ранку 7 вересня 2014 року. Тобто фактично наступного дня після підписання Мінського протоколу, який дозволив окупантам зав'язати з невдалим бліцкригом, щоб уникнути критичних втрат.

На той момент, не враховуючи "відпускників", найманців та ідейних "борців із хунтою" з числа своїх громадян, Російська Федерація згідно з отриманим нами документом втратила близько 500 кадрових російських військовослужбовців вбитими і пораненими. "У цих списках зазначені посади, підрозділи, дати загибелі, характер отриманих травм і військово-медичні установи МО РФ, куди доставлялися поранені і тіла ліквідованих окупантів. Фактично за 1 місяць було знищено 103 окупанти і 378 вибули з ладу через поранення і каліцтва", - повідомили в "ІС".

Читайте також: Кремль і його маріонетки знову зірвали перемир'я на Донбасі - Ірина Геращенко

Також опубліковано два списки: "Безповоротні втрати особового складу ЗС РФ станом на 6.00 7 вересня 2014 року" і "Санітарні втрати  особового складу Збройних сил Російської Федерації станом на 6.00 1 вересня 2014 року".

Відновлюючи картину російського вторгнення, розслідувачі "ІС" отримали підтвердження раніше озвученої версії, що перший серйозний удар агресору було завдано 9 серпня 2014 р. по колоні 18 омсбр, що вторглася на територію України: тоді загинули 9 окупантів і 13 були відправлені у військові госпіталі. 

Зазначається, що група "Інформаційний Спротив" продовжує уважно вивчати отримані документи і готує серію публікацій про детальну реконструкцію російської агресії в Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-