SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Лутковська забрала з окупованого Донбасу ще 20 ув’язнених - 07.02.2018 15:21 — Новини Укрінформ
Лутковська забрала з окупованого Донбасу ще 20 ув’язнених

Лутковська забрала з окупованого Донбасу ще 20 ув’язнених

Фото
1139
Ukrinform
Ще 20 ув’язнених переміщено із так званої "ДНР" на підконтрольну уряду України територію.

Про це повідомляється на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

"Валерія Лутковська вже вдесяте здійснила переміщення українських засуджених із місць несвободи так званої "ДНР". Сьогодні, 7 лютого 2018 року, ще було переміщено 20 ув’язнених осіб, які відбували покарання в місцях позбавлення волі в так званій "ДНР" і виявили бажання бути переміщеними для подальшого відбування покарання на підконтрольну уряду України територію", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Дата наступного звільнення заручників невідома - Лутковська

Зазначається, що переміщення здійснювалася за участю члена Комітету ВР з питань прав людини  Ірини Суслової та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Загалом, з ініціативи омбудсмена з місць несвободи так званої "ДНР" вдалося перемістити 186 осіб.

Лутковська забрала ще 20 осіб, які перебували в місцях несвободи ще до конфлікту/ Фото Богдана Крикливенка

Нагадаємо, 17 березня 2017 року завдяки спільним зусиллям Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської та Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової відбулося переміщення 12 осіб із пенітенціарних установ АР Крим на материкову частину України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>