Vodafone на території

Vodafone на території "ДНР" досі не працює

Укрінформ
На окупованій території Донецької області мережа мобільного оператора Vodafone як і раніше не працює.

Про це повідомляє сайт оператора.

"Станом на 22.01.2018 ситуація залишається без змін. Хоча основний канал зв'язку відновлений, робота мережі не поновилася. Найбільш вірогідною причиною відсутності зв'язку в Донецькій області є відсутність електроживлення. З боку Vodafone Україна перешкод для відновлення працездатності мережі немає",  - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє джерело, так зване "міністерство зв'язку" "ДНР" звернулося до компанії "Vodafone" з проханням посприяти у відновленні роботи українського мобільного оператора "МТС-Україна" на окупованій території.

"Враховуючи той факт, що "Vodafone" закрив доступ технічному персоналу колишньому "МТС-Україна" до свого обладнання, а також у зв'язку з тим, що ці спеціалісти, які залишилися, не в змозі вирішувати складні комутаційні завдання, просимо компанію "Vodafone" направити персонал для аудиту технічного стану і запуску мережі на території ДНР", - йдеться в заяві.

Читайте також: Vodafone заявляє про відновлення зв'язку на Донбасі, проте в "ДНР" сигналу немає

Сигнал українського стільникового оператора "МТС" зник на території самопроголошеної "ДНР" 11 січня. Причиною відключення стало пошкодження кабелю, що йде у напрямку прифронтової Оленівки. Зараз у "ДНР" діє тільки оператор мобільного зв'язку "Фенікс".

Жителі буквально кинулися купувати стартові пакети оператора, що викликало перебої всередині мережі. Для поліпшення зв'язку спеціалісти "ДНР" напередодні вивели в ефір 30 базових станцій, які належали раніше оператору "Lifecell" і були "відтиснуті" у власника.

Сепаратисти радять жителям окупованих територій відновлювати стаціонарні телефони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-