У

У "ДНР" серед "чиновників" терміново шукають "шпигунів і зрадників батьківщини" - ІС

1278
Укрінформ
Ватажки російської окупаційної адміністрації «ДНР» віддали наказ «силовикам і судам ДНР» активізувати процеси «виявлення та засудження» за «шпигунство і тероризм» осіб, яких планується надати на обмін.

Про це у Facebook пише керівник групи "Інформаційний спротив", нардеп Дмитро Тимчук.

Він повідомляє, що у т. з. "ЗМІ "ДНР" опубліковані серії статей про визнання «військовим трибуналом ДНР» винних у вчиненні злочинів, передбачених «кримінальним кодексом ДНР» (найпоширеніші - ст. 321, шпигунство і ст. 229 терористичний акт, ст. 232 посягання на життя державного чи громадського діяча, ст. 230 сприяння терористичній діяльності).

Читайте також: За те, що відбувається у “Л/ДНР”, тепер можна спитати у Росії - депутат

“Протягом 2017 р діяло подібне розпорядження, що давало «ДНР» можливість «назбирати» полонених для обміну – протягом року «МГБ ДНР» затримало 246 осіб за підозрою у «шпигунстві і державній зраді», з них 148 - співробітники «державної сфери ДНР», - пише Тимчук.

За його словами, таку масовість затриманння «шпигунів і зрадників» окупанти пояснюють необхідністю виконання нині діючого наказу ватажка «ДНР» О. Захарченко «Про тимчасову заборону виїзду на територію України працівників державної сфери ДНР».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-