Скандал навколо обрання Манька: учасники АТО виступають за новий конкурс

Скандал навколо обрання Манька: учасники АТО виступають за новий конкурс

Укрінформ
Представники громадських організацій учасників АТО вважають, що конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби непрозоро обрала голову громадської організації "Єдиний союз патріотів України" Валентина Манька, аби рекомендувати його на посаду голови Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО, тому варто оголосити новий конкурс.

Про це голова Національного комітету ветеранів війни, волонтерів та учасників АТО України Віктор Толочко заявив на прес-конференції в Укрінформі.

«Громадські організації підняли супротив. І справа тут навіть не в тому кандидаті, який пройшов, а в тому що і так зрозуміло, що зі старту перемогти конкурс могла тільки людина, яка поставлена кимось. У нього (у Манька — ред.) немає своєї лінії і конкурс був непрозорий. Тобто умови самого конкурсу та добору кандидатів непрозорі і незрозумілі», - сказав Толочко.

Читайте також: Аваков проти призначення Манька головою Держслужби з питань ветеранів і учасників АТО

Як зазначив представник громадської організації «Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій» Юрій Стеценко, багатьох турбують певні факти з біографії Манька. «На наш погляд, не має права людина, яка має хвости життєві за собою, очолювати державну службу. Треба на цю посаду призначати людину чесну, без усіляких зауважень до неї, того, хто усіх би влаштовував. Тому я також у понеділок буду підтримувати лист до Прем’єр-міністра України щодо скасування результатів цього конкурсу, будемо пропонувати призначити новий конкурс», - додав він.

Як повідомляв Укрінформ, конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби 15 січня обрала голову громадської організації "Єдиний союз патріотів України" Валентина Манька з-поміж трьох претендентів на посаду голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на засіданні уряду 17 січня висловив заперечення проти цієї кандидатури.

Свою позицію він аргументував тим, що згідно з інформацією на сайті МВС Манько тривалий час перебував у розшуку.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та міністр соціальної політики України Андрій Рева у середу запевнили, що перш ніж ця кандидатура буде вноситися на розгляд уряду, він має обов’язково пройти спецперевірку, а якщо не пройде, тоді відбудеться оголошення нового конкурсу.

21 червня 2017 року уряд звільнив голову Держслужби ветеранів Артура Дерев'янка за власним бажанням. Конкурс на посаду керівника служби був оголошений 1 грудня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-