Під амністію потрапили 532 учасники АТО - Генпрокуратура

Під амністію потрапили 532 учасники АТО - Генпрокуратура

Укрінформ
Положення закону «Про амністію у 2016 році» щодо осіб, які захищали територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції та  забезпеченні її проведення, застосовано до 532 осіб.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Завдяки активній позиції військових прокурорів станом на 07.12.2017 положення закону застосовано до 532 осіб, з них: під час підтримання публічного обвинувачення у судах - стосовно 452 осіб, під час здійснення нагляду за виконанням покарань - 80 осіб", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, законом визначено підстави звільнення осіб від відбування покарання на підставі акту амністії, механізм взаємодії кримінально-виконавчої служби з органами державної влади, органами місцевого самоврядування та судами.

Читайте також: Звільнені з полону заручники проходять спецперевірку СБУ

Дія закону поширюється, насамперед, на найбільш незахищені та соціально вразливі категорії підсудних та засуджених, проте окреме місце відведено звільненню від відбування покарання осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Закон ухвалено Верховною Радою 22 грудня 2016 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-