Bellingcat опублікував інтерактивну карту обстрілів України влітку-2014

Bellingcat опублікував інтерактивну карту обстрілів України влітку-2014

Укрінформ
Сайт Bellingcat опублікував інтерактивну карту обстрілів по східній частині України, які велися Росією та підконтрольними їй збройними формуваннями влітку 2014 року.

Карту дослідники Bellingcat опублікували на своєму сайті.

"На основі доказів, отриманих з відкритих джерел, у звіті здійснено спробу задокументувати повну шкалу російських артилерійських атак на Україну влітку 2014 року", - вказали дослідники.

У ході роботи над дослідженням було проаналізовано прикордонні регіони, здійснювався пошук потенційних позицій обстрілів та їхні цілі, в зоні пошуку було виявлено і вивчено 2254 потенційні об'єкти.

Методика роботи полягала у ретельному співставленні знімків певних ділянок місцевості, зроблених з супутника у різні дні на території протяжністю 22 км - вздовж українсько-російського кордону, території Донецької і Луганської областей. На території РФ об’єктом дослідження стала вся територія Ростовської області.

Читайте також: МН17: оприлюднили нове фото російського "Бука"-вбивці

Дослідники Bellingcat роблять висновок, що описані та вказані на карті артнапади не можна розцінювати як випадкові обстріли або провокаційні, а лише як цілеспрямовані атаки.

"Ці напади можуть бути розглянуті лише як воєнні дії Російської Федерації проти України", - переконані у Bellingcat.

Дослідники дійшли висновку, що за літо 2014 року артилерійські підрозділи збройних сил РФ щонайменше 149 разів обстрілювали територію України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-