Гімн зранку до вечора: українські десантники

Гімн зранку до вечора: українські десантники "виховують" бойовиків під Авдіївкою

Відео
2345
Укрінформ
Українські десантники, які тримають оборону в районі Авдіївської промзони, щоранку та щовечора влаштовують традицію програвання Гімну України за допомогою гучномовця в напрямку позицій бойовиків. 

Про це повідомляє Військове телебачення України.

"Безкоштовні курси іноземної мови проводять українські захисники супротивнику. Таку "послугу" запропонували терористам українські десантники на позиціях Авдіївської промзони. Кремлівські найманці щоденно вивчають слова українського Гімну та репертуар наших патріотичних пісень. "Учні" засвоювати матеріал не хочуть та, інколи, брикаються. Однак після відповідної "виховної роботи" замовкають, та продовжують старанно вивчати матеріал", - йдеться у коментарі до відео.

Як зазначив один з бійців Костянтин, Гімн України вмикається  кожного дня о 6.00 , "бажано три рази підряд". "Потім йдуть патріотичні пісні про зону АТО і закінчуємо піснею про  Україну. І в 22.00 ми повторюємо все те саме", - додав він.

Читайте також: Порошенко привітав легендарну десантну бригаду з 25-річчям

Інший боєць Олександр зазначив, що противник вже, схоже, став звикати до такої традиції.  "Гімн грає, там з усіх позицій летить  на нас. Таке. Вони вже почали  звикати потрохи, вже руку до серця, мабуть, прикладають. Звідки він не є, з Росії чи не з Росії, але Гімн України прийдеться вже слухати", - заявив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-