Росія виведе війська з Донбасу навесні 2018 року - заступник глави МінТОТ

Росія виведе війська з Донбасу навесні 2018 року - заступник глави МінТОТ

Відео
7560
Ukrinform
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак вважає, що Кремль виведе свої війська зі сходу України навесні 2018 року.

Про це він розповів в програмі "Досьє" з Сергієм Руденком на телеканалі Еспресо.TV

"Це інформація, яку я особисто - я це підкреслюю - отримав з кількох джерел, котрі знаходяться в Москві і "за поребриком". Мені навіть було сказано точний термін, коли це відбудеться. Це березень-квітень 2018 року", - заявив Гримчак.

При цьому він не став називати імена тих людей, які йому про це повідомили.

"Розумієте, у чому справа, є люди, які передаючи щось (інформацію - ред.), дуже ризикують", - зазначив політик.

Читайте також: Сім сценаріїв розпаду Росії

Окрім того, за словами заступника міністра, ця точка зору також знаходить підтвердження у відкритих джерелах, які, за його словами, повідомляють про те, що "фінансування окупованих районів з боку Росії на наступний рік не передбачено".

"Відомо й те, до якого місяця йтиме це фінансування, - максимально до вересня наступного (2018 - ред.) року", - наголосив політик.

Також Гримчак звернув увагу на те, що останнім часом російські війська під час ротацій не лишають бойовикам нічого зі зброї та боєприпасів.

"Вони відстрялися і вийшли", - пояснив він.

Про швидке виведення російсько-терористичних військ з тимчасово окупованих районів свідчить і поведінка ватажків бандформувань, зазначив урядовець.

"Частина керівників почала шукати житло в Абхазії, у Підмосков'ї", - додав Гримчак.

Що ж стосується повернення під контроль України півострова Крим, то це, за його словами, станеться "тоді, коли Росія впаде набагато важче: і економічно, і внутрішньополітично".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-