Українська сторона СЦКК заявляє, що обстріл Донецької фільтрувальної - фейк

Українська сторона СЦКК заявляє, що обстріл Донецької фільтрувальної - фейк

Укрінформ
Російська сторона Спільного центру з контролю і координації (СЦКК) ситуації на Донбасі вигадала обстріли Донецької фільтрувальної станції з боку підрозділів ЗСУ з танкових гармат.

Про це заявляє українська сторона СЦКК на сторінці прес-центру штабу АТО. 

“Українська сторона СЦКК повідомляє: сьогодні з ранку російська сторона СЦКК створила “фейкові обстріли” Донецької фільтрувальної станції з боку підрозділів ЗСУ з танкових гармат під час обстрілів позицій НЗФ ОРДО за напрямком Авдіївка-Ясинувата. Нібито внаслідок цих “обстрілів" персонал Донецької фільтрувальної станції, яка розташована поруч, не може своєчасно зайняти свої робочі місця”, - йдеться у повідомленні.

Читайте також: ООН попереджає про можливість хімічної катастрофи на Донбасі

Українська сторона СЦКК підкреслила, що жодних обстрілів з боку підрозділів ЗСУ не було, а персонал ДФС своєчасно і без перешкод зайняв свої робочі місця. 

“ДФС працює в штатному режимі. Такі заяви російської сторони СЦКК ніщо інше, як чергова фальсифікація з боку НЗФ ОРДО та здійснюються з метою скомпрометувати Збройні Сили України”, - зазначається у повідомленні.

Додається, що сьогодні ситуація навколо ДФС наочно демонструє, що керівництво ОРДО продовжує цинічно ігнорувати інтереси цивільного населення по обидва боки лінії розмежування та прагне подальшого загострення збройного конфлікту на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-