SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Пам'ятник добровольцям АТО відкрили у Києві - 22.10.2017 12:09 — Новини Укрінформ
Пам'ятник добровольцям АТО відкрили у Києві

Пам'ятник добровольцям АТО відкрили у Києві

Фото
1549
Ukrinform
У Києві відкрили пам'ятник добровольцям антитерористичної операції. 

На гранітній стелі зобразили шеврони більшості добробатів, що брали участь в АТО. Навколо пам'ятника облаштували сквер, повідомляє "5 канал".

Ідея створити меморіал на честь воїнів з'явилася ще в 2014 році, втім тоді цю ділянку хотіли забудувати. Учасники АТО, активісти та місцеві мешканці чергували цілодобово на цьому місці, доки не відвоювали ділянку у забудовника. Уздовж скверу майорять прапори добровольчих батальйонів, утім нині тут є стяги не усіх підрозділів, тож незабаром, кажуть організатори, прапорів побільшає.

У Києві відкрили пам'ятник Героям-добровольцям / Фото: Багмут Павло. Укрінформ

Один із учасників відкриття пам'ятника – військовий – говорить: "Пам'ятник, в першу чергу, - для молоді. Якщо молодь знатиме історію, у неї є майбутнє. Також це пам'ятник і ворогам, що вони знали, що в будь-який момент ми візьмемось до зброї".

Інший військовий каже: "Нація повинна формуватися з цеглин. Ось це – одна із цеглинок. Тобто якщо ми не пам'ятатимемо історію, ми будемо наступати на ті ж граблі".


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-