СБУ здався бойовик, який охороняв російських командирів та "генштаб"

СБУ здався бойовик, який охороняв російських командирів та "генштаб"

Відео
707
Ukrinform
Бойовик, задіяний в охороні російських військових у терористичній організації "ДНР", скористався програмою СБУ "На тебе чекають вдома".

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Правоохоронці встановили, що у 2014 році мешканець Донецької області, піддавшись обіцянкам сепаратистів, приєднався до незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР". У складі бандугруповань, він охороняв військові об’єкти, зокрема "генеральний штаб" бойовиків та представників російського командування", - йдеться у повідомленні.

Ставши свідком грабежів місцевого населення, знущань з боку російських військових, бойовик вирішив залишити територію так званої Новоросії. Тривалий час він, побоюючись кримінальної відповідальності, переховувався у родичів на підконтрольній українській владі території.

Читайте також: Тимчук пропонує "мотивувати" бойовиків здавати російських командирів

"Дізнавшись від знайомих про програму СБУ "На тебе чекають вдома", колишній бойовик звернувся до правоохоронних органів та повідомив про свою участь у складі бандугруповання. Обставини вчиненого чоловіком правопорушення перевіряються у рамках кримінального провадження", - повідомили у спецслужбі.

Наразі колишній бойовик перебуває вдома зі своєю родиною та очікує на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності.

Він закликав учасників незаконних збройних формувань повертатися додому, до своїх дітей, дружин та батьків, скориставшись програмою СБУ "На тебе чекають вдома".

Фото: ТАСС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>