Дискусія навколо миротворців ООН свідчить, що

Дискусія навколо миротворців ООН свідчить, що "Мінськ" не працює - Немиря

Укрінформ
Обговорення теми миротворців ООН на Донбасі означає, що Мінський формат треба змінювати.

Таку думку кореспондентові Укрінформу висловив в рамках конференції YES екс-віце-прем'єр з питань європейської та міжнародної інтеграції (2007-2010 рр.), голова Комітету ВР з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря.

"Саме обговорення миротворців ООН означає, що Мінський формат не працює, бо там нічого про миротворців ООН не говориться, там мова йде лише про спостерігачів ОБСЄ",- сказав Немиря.

На його думку, це означає, що йде пошук іншого напрямку вирішення проблеми.

"Не можна рухатись по інерції і факт обговорення питання про миротворців ООН є констатацією необхідності пошуку додаткових важелів вирішення конфлікту", - сказав він.

Немиря уточнив, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу чому саме представники США виступили сьогодні із застереженням відносно миротворців ООН, що це була їх індивідуальна думка, вони не представляли думку адміністрації США, однак, до їх висловлювань треба прислухатись.

Читайте також: Кучма: Путінський формат миротворців - знущання з України і з усього світу

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні на конференції екс-посол США в ООН Джон Болтон заявив, що у разі введення миротворчої місії ООН на Донбас миротворчий контингент буде частково підпорядковуватися Росії як постійному члену Радбезу.

У свою чергу, колишній державний секретар США Джон Керрі також на зустрічі YES заявив, що російську пропозицію стосовно запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі треба ретельно проаналізувати, аби уникнути пастки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-