SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Працівники ДСНС з початку АТО розмінували 20 тисяч гектарів землі - 15.09.2017 15:39 — Новини Укрінформ
Працівники ДСНС з початку АТО розмінували 20 тисяч гектарів землі

Працівники ДСНС з початку АТО розмінували 20 тисяч гектарів землі

963
Ukrinform
З початку АТО силами Держслужби з надзвичайних ситуацій розміновано 20 тис. гектарів землі, знешкоджено більше 130 тис. вибухонебезпечних предметів.

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час відвідання навчань ДСНС "Київське море – 2017",  повідомляє прес-служба глави держави.

"Глава держави також зазначив, що від початку проведення антитерористичної операції на Сході країни силами Служби ліквідовано понад 30 тис. пожеж і врятовано більше 500 громадян, очищено від боєприпасів близько 1000 об’єктів соціальної інфраструктури та життєзабезпечення, 20 тис. гектарів української землі було розміновано, знешкоджено більше 130 тис. вибухонебезпечних предметів", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Президент привітав рятувальників: Українці відчувають ваше надійне плече

Навчання ДСНС "Київське море - 2017" з нагоди Дня рятівника на Київщині / Фото: Михайло Марків

Крім того, зрушило з мертвої точки питання матеріально-технічного забезпечення ДСНС, щороку дедалі більше виділяється коштів на придбання пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. Зокрема, цього року заплановано 600 млн гривень, що втричі більше, ніж у бюджеті-2016.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-