ОБСЄ встановить ще чотири камери на лінії розмежування - 14.09.2017 11:52 — Новини Укрінформ
ОБСЄ встановить ще чотири камери на лінії розмежування

ОБСЄ встановить ще чотири камери на лінії розмежування

691
Ukrinform
СММ ОБСЄ планує встановити камери відеоспостереження на КПВВ "Гнутове", "Майорськ" та "Мар'їнка", а також на контрольованій бойовиками горі Князя Ігоря в районі Станиці Луганської.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО. 

"На додаток до камер відеоспостереження, які вже використовуються, до кінця вересня поточного року СММ ОБСЄ планує встановити ще чотири камери відеоспостереження на контрольних пунктах вїзду-виїзду "Гнутове", "Майорськ" та "Мар'їнка" (Донецька область), а також на горі Князя Ігоря в районі населеного пункту Станиця Луганська", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) сприяє СММ ОБСЄ у нарощенні спроможностей з дистанційного спостереження за безпековою ситуацією на Донбасі.

Зазначається, що на сьогодні з обох сторін лінії зіткнення СММ ОБСЄ використовує сім камер відеоспостереження, а саме: у населених пунктах Авдіївка та Широкине (Донецька область), на Донецькій фільтрувальній станції (ДФС), ділянках розведення сил та засобів № 1 "Станиця Луганська" та № 2 "Золоте" (Луганська область), № 3 "Петрівське" (територія ОРДО), а також на території шахти "Жовтнева" (територія ОРДО).

"Усі камери відеоспостереження СММ ОБСЄ, що встановлені на підконтрольній уряду України території, працюють у сталому режимі та своєчасно обслуговуються. У той же час камера на шахті "Жовтнева" (територія ОРДО) не функціонує впродовж тривалого періоду, з огляду на те, що бойовики не дають можливості представникам місії ОБСЄ провести її обслуговування. Також 8 серпня цього року бойовиками незаконних військових формувань ОРДО було виведено з ладу камеру відеоспостереження на ДФС (Донецькій фільтрувальній станції - ред.)", - йдеться у повідомленні.  

Читайте також: Доба в АТО: 25 ворожих обстрілів, поранений український боєць

Українська сторона СЦКК наголошує на "необхідності сприяння з боку ОРДО у виконані мандату місії ОБСЄ, наданні доступу представникам СММ ОБСЄ для обслуговування камер відеоспостереження з метою забезпечення постійного та ефективного моніторингу режиму припинення вогню".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>