Депутати Європарламенту шоковані тим, скільки бійців загинуло за останні 9 місяців захисту Авдіївки

Депутати Європарламенту шоковані тим, скільки бійців загинуло за останні 9 місяців захисту Авдіївки

4716
Ukrinform
Депутати Європарламенту та представники дипломатичних місій сьогодні, перебуваючи на Донеччині, були шоковані тим, що захищаючи Авдіївку, за 9 останніх місяців загинуло 57 бійців 72-ої окремої механізованої бригади.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомила перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

«Наші сміливі європейські друзі побували в Авдіївці, вони стали першими європейцями, які своїми очима побачили зруйновану Промку, поспілкувалися з хлопцями з легендарноі 72 бригади. Вони шоковані інформацією: за останні 9 місяців, коли 72-га захищає Авдіївку, загинуло 57 героїв цієі бригади..., найстрашніші втрати були взимку 2017...», - написала Геращенко.

Вона нагадала, що члени Європарламенту Петрас Аустрявічус і Анна Фотига сьогодні разом з послами Словенії в Україні пані Наташею Прах, Хорватії Томіславом Відошевичем, Португалії Марієй Крістіной Ди Алмейдой разом з народним депутатом Марією Іоновою відвідали Донбас.

72-га окрема механізована Красноградсько-Київська бригада (72 ОМБр, в/ч А2167) — регулярне формування Збройних сил України. Розміщується у місті Біла Церква Київської області. Створена в 2000 році на базі колишньої 72-ї гвардійської механізованої дивізії.

Наприкінці жовтня 2016 року підрозділи бригади заступили на позиції в районі промзони міста Авдіївка та смт Верхньоторецьке.

З 29 січня до початку лютого 2017 року бригада веде важкі бої в районі промислової зони міста Авдіївка. За бої під Авдіївкою звання Героя України був удостоєний посмертно капітан Андрій Кизило. Орденом Богдана Хмельницького 3 ступеня були нагороджені 6 бійців, один з яких посмертно, орденом «За мужність» 3 ступеня нагороджені 15 бійців, 7 з яких посмертно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-