Вода для Авдіївки: Російська сторона СЦКК надала гарантію тиші для ремонту

Вода для Авдіївки: Російська сторона СЦКК надала гарантію тиші для ремонту

2283
Ukrinform
Українська сторона СЦКК отримала від російської сторони гарантію на режим тиші протягом ремонтних робіт на ЛЕП, що постачає електрику до Донецької фільтрувальної станції. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб у Twitter

"СЦКК: від РФ отримано гарантію на режим тиші. Ремонтні роботи будуть проводитися 6 і 7 червня. До розмінування приєднається ДСНС, буде працювати ОБСЄ", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, запасу води мешканцям Авдіївки вистачить тільки до ранку вівторка.

Раніше голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що Авдіївка на даний момент забезпечена питною і технічною водою.

Робота Донецької фільтрувальної станції була припинена 1 червня через пошкодження трубопроводу внаслідок обстрілу біля села Яковлівка неподалік від м. Донецьк. Згодом ремонтна бригада провела зварювальні роботи і трубопровід був запущений.

Проте 2 червня була пошкоджена лінія електропередач, внаслідок чого фільтрувальна станція була знеструмлена. 3 червня представники енергетичної компанії оглянули лінію та виявили пошкодження.

Проте проведення ремонтних робіт неможливе без попереднього узгодження з російською стороною у Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування, а станом на 11:00 4 червня відповідна заявка ними не була узгоджена.

Як повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, представники української сторони СЦКК отримали попередню обіцянку від протилежної сторони допустити 6 червня ремонтні бригади до пошкодженої ЛЕП, щоб відновити електропостачання Донецької фільтрувальної станції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-