Донецька фільтрувальна станція знову знеструмлена через нічний обстріл

Донецька фільтрувальна станція знову знеструмлена через нічний обстріл

803
Ukrinform
Донецька фільтрувальна станція в результаті нічного обстрілу знову знеструмлена, запустити її не має можливості.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили в середу у комунальному підприємстві «Компанія «Вода Донбасу».

«В результаті обстрілу в ніч з 19 на 20 липня була в черговий раз знеструмлена Донецька фільтрувальна станція. На даний момент електропостачання відсутнє в місті Авдіївка і Ясинуватському районі, запустити Донецьку фільтрувальну станцію не має можливості», - сказали на підприємстві.

Там також констатували, що увечері 19 липня енергетикам вдалося подати напругу на фільтрувальну станцію.

«Обслуговуючим персоналом Донецької фільтрувальної станції були виконані роботи з відновлення технологічного циклу очищення води, порушеного в результаті аварійного відключення, але увійти до робочого режиму фільтрувальній так і не вдалося через бойові дії, що поновилися вночі. Обслуговуючий персонал станції було евакуйовано у бомбосховище», - пояснили фахівці компанії.

За їх словами, в результаті обстрілу знову було серйозно пошкоджено систему електропостачання в цьому районі, що призвело до відключення електроенергії 20 липня о 00 годині 40 хв.

Сьогодні енергетики знову приступлять до ремонтних робіт.

Як повідомляв Укрінформ, 19 липня о 4 годині ранку в результаті бойових дій була знеструмлена Донецька фільтрувальна станція, а до полудня енергопостачання об'єкту було відновлене, фахівці проводили обстеження технічного стану енергетичного устаткування фільтрувальної станції з подальшим його включенням у роботу. Але потім станція була знеструмлена повторно.

Донецька фільтрувальна станція включена в Мінські угоди як один із найважливіших об'єктів для життєзабезпечення населення регіону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-