Порошенко: Дедалі більше країн - за збройну місію на Донбасі

Порошенко: Дедалі більше країн - за збройну місію на Донбасі

1308
Ukrinform
Ідея направлення міжнародної збройної місії на схід України набуває все більшої підтримки в ОБСЄ та західних партнерів України.

Про це заявив журналістам Президент України Петро Порошенко після урочистостей з нагоди запуску нової патрульної поліції у Краматорську, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На сьогоднішній день головний результат, який ми маємо, що і ОБСЄ, і наші партнери з Німеччини та Франції, і абсолютна більшість країн-членів ОБСЄ, сказали (наприклад, вчорашня заява міністра оборони Туреччини): ми підтримуємо позицію України у розташуванні озброєної поліцейської місії як для того, щоб забезпечити режим припинення вогню, як для того, щоб забезпечити надійне зберігання зброї, яка відведена відповідно до Мінських угод, і виведення її з території України, як для того, щоб перекрити кордон, не допускаючи вторгнення до нас російських збройних сил, техніки, амуніцій і боєприпасів, так і для того, щоб забезпечити політичні процеси підготовки, проведення і передачі влади українцям на окупованому Донбасі»,- заявив Порошенко.

Він нагадав, що раніше до пропозиції України щодо розміщення на Донбасі миротворчої місії ООН або ж поліцейської місії ОБСЄ усі ставилися скептично.

«Я вважаю, що це є потужна українська дипломатична перемога», - підкреслив Президент.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-