США продовжили санкції проти Ірану ще на 10 років

16.11.2016 01:42 1024

Палата представників Конгресу США проголосувала за продовження на 10 років дії закону про санкції проти Ірану та схвалила нові щодо Сирії.

Таким чином конгресмени наголосили свою сильну роль в політиці на Сході незалежно від того, хто очолить Білий дім, повідомило агентство Reuters.

Рішення щодо продовження санкцій проти Ірану підтримали 419 членів Палати представників.

Документ вперше був прийнятий в 1996 році. Їм забороняються американські інвестиції в енергетичному секторі в Ірані, а також передбачаються заходи для стримування розвитку ядерної зброї в країні. Термін дії санкцій закінчувався в нинішньому році. Схвалений Палатою представників документ повинен бути затверджений Сенатом і завізований президентом Бараком Обамою.

Нагадаємо: минулого року адміністрація Обами домовилася послабити санкції проти Ірану в обмін на обіцянку країни відмови від розвитку ядерної програми.

Прихильники збереження санкцій заявили, що такий крок є потужним сигналом з боку США про те, що країна буде готова відповісти в разі провокацій з боку Ірану. Крім того, дасть можливість американському президенту швидко задіяти обмежувальні заходи, якщо Тегеран порушить свої зобов'язання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-