Лісові пожежі у Канаді продовжують захоплювати нові території

18.05.2016 23:56 748

Загальна площа лісових пожеж на півночі канадської провінції Альберта сягнула 423 тис га, що трохи більше половини Чернівецької області, та продовжує розширюватися.

Як повідомили кореспондентові Укрінформу в штабі з гасіння лісової пожежі, вогнеборці очікують найближчим часом перетин вогнем кордону із іншою провінцією - Саскачеваном.

В уряді Саскачевану запевнили у своїй готовності зустріти пожежу та наголосили, що наразі вона не становить загрози для мешканців через віддаленість від населених пунктів і велику кількість водойм на вірогідному шляху полум’я.

Водночас, у Альберті вогонь продовжує нищити робочі табори нафтовиків, розміщені на північ від регіонального центру – міста Форт МакМюррей. Наразі 19 таких таборів потрапили в зону обов’язкової евакуації. Рівень забруднення повітря поблизу міста становить 38 одиниць, хоча зазвичай «критичний рівень» - це 10.

Серед підприємців у селищах, які наразі не підлягають відселенню, були поширенні плани заходів на випадок оголошення екстреної евакуації, аби люди змогли підготуватися.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-