США поки не бачать можливості залучення Росії до коаліції проти ІДІЛ

20.11.2015 23:49 2683

Офіційний Вашингтон вважає завчасним говорити про залучення Росії до міжнародної коаліції проти ІДІЛ, яка діє на території Сирії та Іраку.

Це зазначив у п'ятницю під час щоденного брифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.

"65 членів коаліції протистоять ІДІЛ, і це дійсно коаліція. Як ми говорили раніше, якщо будь-яка інша країна захоче приєднатися та стати її частиною, зосередитися на боротьбі з ІДІЛ, це може бути предметом обговорення", - зауважив Кірбі.

Але для того, щоб це працювало, всі члени коаліції повинні сфокусуватися на ураженні "Ісламської держави", наголосив він.

"Якщо говорити про Росію, ми не бачимо такої прихильності з її боку, і це суперечить цілям коаліції", - зазначив Кірбі. При цьому він підкреслив, що російська сторона продовжує посилювати режим Асада, надавати йому підтримку авіаударами та здійснювати допомогу залишитися при владі.

"Якщо Росія серйозно поставиться до боротьби з ІДІЛ та внесе зміни у свої розрахунки, у військову діяльність, яку вона проводить в Сирії, це буде добре. Тоді ми зможемо говорити про те, який внесок вона може зробити в операції міжнародної коаліції", - підкреслив представник Державного департаменту США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-