Новини партнерів

03.07.2017 /

Вінниччина подвоїла інвестиції в медичну галузь

У 2016 році Вінниччина подвоїла інвестиції в медичну галузь регіону. За рахунок цього розпочалася реалізація масштабних проектів з будівництва та реконструкції медичних закладів.

03.07.2017 /

Вінниччина домоглася найбільших економічних здобутків за часів незалежності – голова ОДА

Упродовж 2016 року  Вінницька  облдержадміністрація системно працювала над зростанням економічного та інвестиційного потенціалу області – здобутки регіону за вказаний період наймасштабніші за всю новітню історію України.

30.06.2017 /

Керувати своїм часом навчають дружин учасників АТО у ЦСПР м. Славутич

У Соціально-психологічному центрі м. Славутич, що знаходиться у сфері управління Державної служби, з 3 червня 2017 року розпочав роботу жіночий клуб, який під час останньої зустрічі було вирішено назвати ” Троянда”. Один із напрямків клубу –  різнопланові тренінгові заняття.

30.06.2017 /

У Родинському на Донеччині встановили меморіальну дошку захиснику України

26 червня 2017 року в місті Родинське  Донецької області, за сприяння громадської організації “Всеукраїнська спілка воїнів АТО Покровського району та м. Покровськ”, була встановлена меморіальна дошка загиблому захиснику незалежності України  Шрамко К. М.

30.06.2017 /

Представники Служби взяли участь у заходах до Дня Конституції України

Представники Служби в областях 27–28 червня 2017 року взяли участь в урочистих  заходах з нагоди 21-ї річниці ухвалення Верховною Радою України Основного закону держави – Конституції України.

29.06.2017 /

Ювілейна регата “КУБОК ВЕЛИКОГО ДНІПРА”

28 червня 2017 року стартувала 40-а Ювілейна регата”КУБОК ВЕЛИКОГО ДНІПРА”. 15 вітрильників стартували з Києва до Одеси. Там вони будуть менше ніж за місяць. 

29.06.2017 /

Турнір з футболу в пам’ять захисника країни Віталія Козака

28 червня в м.Тлумачі відбувся турнір з міні-футболу в пам’ять загиблого в зоні антитерористичної операції,  захисника України Віталія Козака.

29.06.2017 /

Бути попереду!

Під таким гаслом 28 червня Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою відсвяткував закінчення навчального року.

27.06.2017 /

Молодь Харківщини йде служити за контрактом

Всього ж з початку року понад 1000 жителів регіону вже стали професійними військовослужбовцями і зараз займають рядові або сержантські посади. Про це повідомляють у Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України.

27.06.2017 /

Представник Служби в Івано-Франківській області спілкувався з членами сімей захисників країни

26 червня в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулися загальні збори Громадської організації  членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО Івано-Франківської області.

27.06.2017 /

Родини учасників АТО м. Славутич на кінно-спортивній базі

24 червня фахівці Соціально-психологічного центру м. Славутич, який знаходиться у сфері управління Служби,  вкотре організували поїздку на кінно-спортивну базу для учасників АТО та їхніх сімей.

26.06.2017 /

Після війни важливо не втратити сімейні відносини

23 червня у Центрі соціально – психологічної реабілітації населення м. Коростень, який працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та антитерористичної операції, практичним психологом  Центру  Надією Волківською була проведена групова робота з учасниками АТО.

26.06.2017 /

У Запорізькій ОДА обговорили питання соціального захисту ветеранів

22 червня у Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося відкриття XІ Всеукраїнської конференції голів територіальних і функціональних рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.

26.06.2017 /

Літня школа особистісного розвитку дитини у м. Славутич

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. 

26.06.2017 /

На Вінниччині вперше у країні провели презентацію села у місті

У суботу на Європейській площі у Вінниці відбувся перший публічний день-презентація унікального села Стіна Томашпільського району. У презентації взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник та волонтер Корпусу Миру Джеремая Джонсон.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-