Новини партнерів

06.12.2016 /

Анатолій Олійник про політичний бомонд, конкурсні посади, «Вінницякіно» та особисте. Рік на посаді голови Вінницької облради

Кінець листопада 2015-го. Перша сесія Вінницької обласної ради 7 скликання після Революції Гідності. Після тривалих перемовин депутати від восьми партій визначилися з очільником ради - головою обрали Анатолія Олійника. Дискусії, компроміси, відстоювання інтересів Вінниччини і, попри політичну різноманітність, таки відбулись суттєві зміни. Під керівництвом Анатолія Олійника налагодили процес вирішення кадрових питань, знайшли вихід на міжнародні гранти через новостворену Агенцію регіонального розвитку та новим регламентом відкрили засідання для громадян, на яких неодноразово грали «активісти», зриваючи сесії. Про «прозорий офіс» в облраді, про місцевий політичний бомонд, про оренду комунальних приміщень та про особисте – розмова із Анатолієм Олійником. 

24.11.2016 /

Очільник Вінниччини обговорив переваги децентралізації з жителями новоствореної ОТГ

Вже до кінця грудня на базі Немирівського району 5 територіальних громад завершать процес свого об’єднання обранням керівника новоствореної ОТГ. З мешканцями громад, які прийняли рішення рухатися шляхом об’єднання, 23 листопада у рамках робочої поїздки до Немирівського району зустрівся голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-