Новини партнерів

06.07.2017 /

У Запоріжжі ветеранам війни надають комплексну правову допомогу

04.07.2017 року у Першому запорізькому місцевому центрі безоплатної правової допомоги відбувся круглий стіл “Безоплатна вторинна правова допомога в Україні та Запорізькій області”.

06.07.2017 /

5 безкоштовних сеансів масажу для учасників АТО та членів їх сімей

У медичному центрі “Angelia” проходить благодійний проект для учасників бойових дій та їх сімей, тимчасово переміщених осіб, людей з обмеженими можливостями. В рамках цього проекту вищезазначені категорії осіб можуть отримати 5 безкоштовних сеансів масажу.

06.07.2017 /

У Вінниці відкрито офіс проекту «Інтегрований розвиток міст в України»

У Вінниці відкрився офіс проекту «Інтегрований розвиток міст в України» - інформаційний центр, де містяни зможуть отримати інформацію про розробку концепції інтегрованого розвитку міста-2030 та запропонувати власні «урбаністичні» ідеї.

05.07.2017 /

Освячені у Івано-Франківську прапори направляються на Схід

У Кафедральному соборі Святого Воскресіння в Івано-Франківську 4 липня у рамках обласної естафети “Воскресне волі дух і наша слава” відбулося освячення і урочисте відправлення в зону антитерористичної операції Державних прапорів України та прапорів Української Повстанської Армії.

05.07.2017 /

Делегація ветеранів відвідає Угорщину

4 липня в приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  відбулася зустріч керівництва Служби з ветеранами, що відбувають  делегацією в Угорщину.

05.07.2017 /

У Вінниці встановили експериментальну тролейбусну зупинку

У Вінниці встановили експериментальну  зупинку громадського транспорту європейського зразка, обернену «спиною»  до проїжджої частини.

04.07.2017 /

Вінниця здійснює термомодернізацію міських шкіл

Для покращення енергозбереження будівель навчальних закладів у місті вже кілька років поспіль ведуться роботи по утепленню шкіл. Найбільший їх обсяг припадає саме на літній період, коли школярі йдуть на канікули.

04.07.2017 /

Франківські атовці зможуть безкоштовно обстежитись у міській лікарні

У Івано-Франківську, 4 липня,  у приміщенні міської ради  підписано угоду-меморандум між міською лікарнею, міською асоціацією учасників АТО та мерією. Про це повідомляє учасник події, представник  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Володимир Веркалець.

04.07.2017 /

Бородянський ЦСПР навчає дітей безпечному дозвіллю

Через традиційну співпрацю із закладами освіти 120 учасників пришкільних таборів, серед яких були і діти учасників АТО, протягом червня залучилися до програми «Розвиваюче дозвілля» Бородянського соціально-психологічного центру, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО. 

04.07.2017 /

Благодійна стоматологічна акція для ветеранів АТО та членів їх сімей

За підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з 13 по 18 червня 2017 р. у м. Києві на базі медичного центру ANGELIA була проведена Благодійна стоматологічна акція для ветеранів АТО та членів їх сімей.

04.07.2017 /

Фотовиставка “Життя після поранення”

5 липня мешканцям та гостям Полтави представлять фотовиставку Олексія Фурмана “Життя після поранення”.

04.07.2017 /

У Вінниці цьогоріч відремонтують 56 вулиць

У Вінниці цьогоріч відремонтують 56 вулиць, 20 із них – капітально. Про це у вівторок на виїзній нараді повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов.

03.07.2017 /

Іванківський ЦСПР: заняття з арт-терапії «Сонячні барви літа»

Арт-терапія або «лікування мистецтвом» – наразі популярний засіб психотерапії. Особливо актуальною арт-терапія є для дітей. Мистецтво – це чудова можливість  «відкритися», поділитися своїми емоціями або й страхами.

03.07.2017 /

Фонд BrainBasket оголошує набір додаткової групи в рамках соціального освітнього проекту Coding For Future в м. Луцьк

До Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції звернувся  Благодійний фонд “БрейнБаскет Фаундейшн”, діяльність якого спрямована на популяризацію ІТ-освіти в Україні.

03.07.2017 /

На Прикарпатті відзначили 110-річний ювілей Романа Шухевича

З цієї нагоди 1 липня у селі Тишківці Городенківського району вшановували пам’ять легендарного командира та видатного діяча українського національного визвольного руху,  генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-