Зеленський: Держава забезпечить допомогу для дітей з малозабезпечених багатодітних родин

Президент Володимир Зеленський заявляє, що держава забезпечить виплату для кожної дитини з малозабезпечених багатодітних родин, яка її потребує.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Глави держави.

У Офісі Президента зазначають, що за ініціативи Зеленського найближчим часом Кабінет міністрів має розробити механізм виплати грошової допомоги дітям з багатодітних родин, які належать до категорії малозабезпечених, - у межах підготовки до нового навчального року.

«Позитивні тенденції в економіці та зростання доходів державного бюджету свідчать про те, що в держави є можливість збільшувати допомогу тим нашим громадянам, які її потребують. Урядовці мають забезпечити це якнайшвидше й максимально зручно - без жодної бюрократії», - заявив Глава держави.

Читайте також: Кабмін готує матеріальну допомогу дітям з багатодітних сімей до 1 вересня

Зазначається, що для реалізації цієї ініціативи Президента акумульовано близько 300 млн грн, які будуть спрямовані на підтримку майже 150 тис. дітей.

«Виплати мають бути проведені вже в серпні - це чіткий орієнтир для уряду», - зазначив Зеленський.

Президент також наголосив, що ця ініціатива не має вичерпуватися лише виплатою допомоги. Для урядовців і всіх представників системи місцевого самоврядування має бути принциповим забезпечення таких умов, щоб кожна родина в Україні могла належним чином підготувати дітей до навчального року.

«Держава забезпечить виплату для кожної дитини з малозабезпечених багатодітних родин, яка її потребує. Але всі посадовці, а особливо на місцевому рівні, мають оцінити, що ще вони можуть зробити для підготовки дітей, поки є час до початку нового навчального року», - зазначив Зеленський.

Читайте також: Які права має багатодітна родина

Як повідомляв Укрінформ, станом на 1 січня поточного року в Україні нараховувалось 365 572 багатодітні сім'ї, у яких виховувалось 1 244 509 дітей. Найбільше таких сімей проживає у Львівській та Рівненській областях.