Увійти
05 вересня 2015 02:08

Янукович затвердив Нацплан дій на 2013 рік щодо впровадження економічних реформ

Президент України Віктор Янукович затвердив Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Постановляю затвердити Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава". Кабінету Міністрів України забезпечити виконання передбачених Національним планом дій на 2013 рік щодо впровадження Програми Національного плану заходів у встановлені ним строки", - йдеться у повідомленні.

Також Президент доручив науковим установам та експертам проводити роз'яснювальну роботу щодо змісту Національного плану, а Прем'єр-міністру України Миколі Азарову - до 15 числа кожного місяця інформувати про стан виконання заходів, передбачених Нацпланом.

Окрім цього всім відомствам, причетним до виконання плану, доручається забезпечити супроводження у Верховній Раді законопроектів, ним передбачених.

"Контроль за виконанням цього Указу покласти на керівника Координаційного центру з упровадження економічних реформ. Указ набирає чинності з дня його опублікування", - повідомили у прес-службі Президента.

У новині зустрічається:

Авторизація

Новини


 

Новини партнерів


SELECTORNEWS

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net. Sinoptik.ua -погода в україні та світі. KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України. Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.