Увійти
05 вересня 2015 00:02

Янукович: Майдан - це прагнення людей до кращого життя

  • Президент України Віктор Янукович

    Президент України Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович відзначив, що люди вийшли протестувати на Майдан Незалежності, бажаючи кращого життя.

Про це він заявив у вівторок на зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

"Коли ми отримали такий підйом у суспільстві, коли побачили Євромайдан, я з самого початку казав: у цьому нічого погано не було. Це прагнення людей до кращого життя", - сказав В.Янукович.

Водночас він констатував, що протестом громадськості скористалися політики: "Дуже багато людей живуть не розумом, а емоціями... Під час цього емоційного вибуху на цьому почали грати політики, екстремісти, різного роду провокатори. Нам треба з цього всього зробити висновки, і ми це робимо, щоб у найближчому майбутньому ніколи не допустити таких випадків... Господь Бог дав нам цей іспит, і ми його повинні пройти з відкритим обличчям, дивлячись людям в очі", - підкреслив Президент.

Він зауважив, що рішення призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію (УА) з ЄС було продиктоване, в тому числі, й непоінформованістю громадян. Відтак, додав Глава держави, якби люди дізналися умови УА, вони б цього владі не пробачили.

"Якщо ми будемо підписувати Угоду на таких умовах - це погано для нас завершиться. І нам не простять люди таких помилок", - сказав В.Янукович.

У новині зустрічається:

Авторизація

Новини


 

Новини партнерів


SELECTORNEWS

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net. Sinoptik.ua -погода в україні та світі. KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України. Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.